TravelFeedTravelFeed Logo
Zmiany w PL-TRAVELFEED

Zmiany w PL-TRAVELFEED

April 2020 · 4 min read · Poland

Myślę, że na początku musimy przypomnieć, że polskie PL-TRAVELFEED jest ściśle związane z dużym międzynarodowym projektem TRAVELFEED, który od kilku lat sukcesywnie rozwijają @jpphotography, @for91days i @rimicane. Ostatni nagły Hard Fork ich również zaskoczył, co wymusiło pewne działania, które doprowadziły do wypuszczenia platformy TravelFeed 3.0.

Ufając w integralność zarządzania TraveFeed.io w poprzedniej wersji został zbudowany w pełni na blockchainie STEEM, nagły podział spowodował, że użytkownicy platformy TraveFeed.io nie mając wyboru musieli pozostać na STEEM. W obecnie zaprezentowanej wersji 3.0 zostało to zmienione, od kilku dni TraveFeed.io jest niezależną platformą, która jest zintegrowana z dwoma blockchainami (STEEM i HIVE), a w przyszłości mogą być jeszcze inne.

luggage-1149289_1920.jpg

Image by Thanks for your Like • donations welcome from Pixabay

Miejsce PL-TravelFeed na platformie TravelFeed.io 3.0

Polskojęzyczna społeczność jako pierwsza była wspierana przez twórców TRAVELFEED, dotychczasowa współpraca była bardzo dobra, ale bardzo archaiczna. Link do każdego postu opublikowanego na naszym tagu #pl-travelfeed, który spełniał określone zasady kwalifikujace go kuracji był manualnie wysyłany przez polskich kuratorów do kuracji dużego TRAVELFEED.

Od teraz to się zmieniło, otrzymaliśmy uprawnienia do kuracji takich postów bezpośrednio na platformie TraveFeed.io, ale każdej dobrej wiadomości towarzyszy gorsza. Żeby posty mogły być przez nas kurowane z dużego konta muszą być publikowane przez interfejs TraveFeed.io. Taka zasada była już kilka miesięcy temu wprowadzona dla użytkowników piszących po angielsku na tagu #travelfeed, wyłącznie posty publikowane przez platformę TraveFeed.io będą mogły być kurowane dużym głosem triala TRAVELFEED.

Co to daje zwykłemu użytkownikowi?

Działamy teraz podobnie jak niektóre inne aplikacje w Hive i Steem, które pozwalają użytkownikom zapisać transakcje do blockchain, ale nie odczytują niczego z niego. W rzeczywistości, TraveFeed.io może być teraz używany bez wypychania żadnych transakcji do dowolnego blockchainu - użytkownicy są w pełnej kontroli, czy i gdzie chcieliby opublikować swoje treści poza platformę TraveFeed.io.

Publikując na platformie TravelFeed.io mamy kilka opcji do wyboru, gdzie nasz post zostanie opublikowany, może to być:

Wyłącznie od użytkownika zależy, którą opcję wybierze w swoich ustawieniach "Settings".

screenshottravelfeed.io2020.04.1022_07_25.png

Jeżeli, ktoś ma wciąż sentyment do starego STEEM dzięki temu może wciąż tam publikować, natomiast wszyscy, którzy obrazili się na autorytarne rządy Suna mogą publikować na HIVE. A te osoby które nie wnikają skąd wpada wypłata mogą publikować jednocześnie na STEEM i HIVE.

Komentarze lub głosy oddane na posty opublikowane na platformie TraveFeed.io będą zapisywane w blockchainach gdzie post został "udostępniony".

Beneficjenci

W celu zabezpieczenia Twoich treści poprzez przechowywanie wszystkich Twoich artykułów i mediów na serwerach TraveFeed.io konieczne jest pokryć dodatkowych kosztów dlatego zdecydowano się na wdrożenie 10% udziału beneficjenta w nagrodach, jakie Twoje posty i komentarze generują dzięki nowej usłudze dystrybucji treści. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku "publish", aby Twoje artykuły były dystrybuowane na trzy (kolejne w przyszłości) możliwe platformy, powinno to zwiększyć Twoje ogólne nagrody. Dodatkowo, Twój post kwalifikuje się do głosowania na TravelFeed, które powinno zrekompensować 10% dla większości postów.

Rejestracja na TraveFeed.io

Użytkownicy, którzy zarejestrowali konto na TraveFeed.io lub zalogowałeś się do swojego konta STEEM przed 20 marca nie powinni mieć problemu z logowaniem przy pomocy Hivesigner lub Steemconnect, Wasze konta HIVE są już połączone wystarczy sprawdzić w ustawieniach, czy posty będą publikowane tam gdzie sobie życzycie.

Użytkownicy, którzy zarejestrowali konto na TraveFeed.io lub zalogowałeś się do swojego konta STEEM po 20 marca, to muszą zalogować się za pomocą Steemconnect i podłączyć konto HIVE w ustawieniach.

Jeśli nigdy wcześniej nie logowałeś się na TraveFeed.io, ale publikowałeś posty na tagu #travelfeed lub #pl-travelfeed z zewnętrznych frontendów (steemit.com, busy.com lub steempeak.com itp) to Twoje konto również istnieje w TraveFeed.io z Twoją nazwą użytkownika STEEM. Możesz zalogować się za pomocą Steemconnect i podłączyć konto Hive w ustawieniach. Musisz ręcznie włączyć funkcję cross-postingu.

Ready to Blog & Earn?

With TravelFeed, easily start your own travel blog and earn as you go. It's the smart platform for travelers who want to profit from their passion. Create a free account

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z TraveFeed.io, ale posiadasz konto STEEM lub HIVE, nie posiadasz konta TraveFeed.io, a Twoja nazwa użytkownika STEEM lub HIVE może być odebrana przez każdego. Zaloguj się przez Hivesigner lub Steemconnect już dziś, aby zablokować swoją nazwę użytkownika!

WAŻNE

Jeśli posiadasz profil w TraveFeed.io, ale podczas logowania się zostaniesz poproszony o wybranie nazwy użytkownika, prawdopodobnie próbowałeś zalogować się w Hivesigner bez uprzedniego podłączenia konta HIVE do swojego konta TraveFeed.io. Zaloguj się za pomocą Steemconnect i połącz swoje konto HIVE w ustawieniach.

sea-418742_1920.jpg

Image by Máté Markovics from Pixabay

Zapraszamy do społeczności polskich podróżników

PL-TravelFeed.

Don't Forget: Get Travel Health Insurance!

To make your trip a worry-free experience, TravelFeed recommends SafetyWing Nomad Insurance. It provides comprehensive health coverage while you travel, so you can focus on exploring, not the unexpected. Get a quote here

Zapraszam do zapoznania się postami opublikowanymi w zeszłym tygodniu, twórcy tych postów liczą na Twój głos, zapraszam do głosowania, następnym razem to Twój post może walczyć o tytuł najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed.

komentarz.png

Dowiedz się więcej o TravelFeed klikając na baner powyżej i dołącz do naszej społeczności na Discord.

Kuratorzy tagu #pl-travelfeed
@rozku & @lesiopm

Travel Resources for your trip to Poland

Recommended by TravelFeed

Flights: We recommend checking Kiwi.com to find the best and cheapest flights to Poland.

Accomodation: Explore the best places to stay in Poland on Booking.com, Agoda and Hostelworld.

Travel Insurance: Medical emergencies abroad can be pricey, but travel health insurance is not. We always use SafetyWing for affordable and reliable coverage.

Transportation: Use 12go and Omio to find detailed bus and train schedules, making travel planning easier.

Car Rental: For hassle-free car hiring, DiscoverCars is our trusted choice with a wide selection of vehicles.

Internet: Got an eSIM compatible phone? Airalo is perfect for reliable internet access during your trip. Just install it before you go, and you're set!

Day Trips & Tours: We recommend GetYourGuide for a variety of well-organized and enjoyable activities.

Tickets: Save on entrance fees in Poland with Klook and Tiquets.

Travel Planner: Need a hand planning? Our free travel planner chatbot is your personal guide to Poland. Chat now.

Disclosure: Posts on TravelFeed may contain affiliate links. See affiliate disclosure.


Share this post