W dziewiętnastym tygodniu 2024 roku opublikowano dziesięć postów opatrzonych tagiem #pl-travelfeed, oprócz jednego, wszystkie zakwalifikowano do głosowania, autorami było sześcioro użytkowników. Najbardziej płodny we wspomnianym tygodniu był @olisiu, który opublikował trzy posty. Jury w składzie @wayward-dreams, @ataraksja, @browery, @stafhalr, @klub-wloczykijow, @grecki-bazar-ewy, @wadera i @szejq wybrało najlepszy post tygodnia #pl-travelfeed. W imieniu wyróżnionych dziękuję za każdy oddany głos.

2024-19(1).png


Najlepszy posty tygodnia #pl-travelfeed!

Wokół półwyspu Snæfellsnes - wodospady Svöðufoss i Kerlingarfoss - @wadera — 22 punktów - nagroda 40% zarobku postu

2024-19-08.jpg

"Zaskakuje mnie tempo zmian w otoczeniu. Ledwo co walczyliśmy z zaspami, a już wielkimi krokami nadchodzą białe noce. Ciężko się zebrać do spania - zawsze coś zza kotar prześwituje. Super jest to, że jeśli nie mam dyżuru na telefonie, to po pracy zostaje dużo dnia do wykorzystania. Na razie objeżdżam okolicę, na większą wyprawę przyjdzie czas w sierpniu."


Last Week's Honoured Posts!

Sluis & Cadzand-Bad, Holandia - @browery — 10 punktów - nagroda 20% zarobku postu

2024-19-07.jpg

"W dni tak słoneczne i ciepłe jak było wczoraj, ciągnie człowieka nad morze, w najgorszym przypadku w jego pobliże. Belgia dysponuje również dostępem do morza, ale w słoneczne dni można odnieść wrażenie, że wszyscy mieszkańcy tego kraju odczuwają potrzebę, żeby to sprawdzić na własne oczy. Dlatego wybraliśmy wybrzeże Morza Północnego po Holenderskiej stronie granicy."


Zielony szlak Wincentego Pola. Odcinek 1: Stróże - Nowica. Weekendowa wędrówka w Beskidzie Pustym - @klub-wloczykijow — 7 punktów - nagroda 20% zarobku postu

2024-19-06.jpg

"Zielony szlak Wincentego Pola to 83km w Beskidzie Niskim i Sądeckim. Chociaż na trasie są tak znane miejscowości jak Wysowa-Zdrój, Krynica-Zdrój i Muszyna, to pierwszy odcinek prowadził w... Beskidzie Pustym. 23km w sobotę, przy ładnej pogodzie i nie spotkaliśmy żadnych turystów."

WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.com oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy, na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem, dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED


Przypominam o możliwości śledzenia publikowanych postów na mapie Google, która sukcesywnie zapełnia się każdego tygodnia nowymi pinezkami z Waszymi postami publikowanym na #pl-travelfeed, aktualnie tylko dwa kontynenty (nie licząc Antarktydy) zostały jeszcze nie odkryte. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed. Prace nad tym projektem wciąż trwają.


Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na HIVE.VOTE dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive.

Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.