W piętnastym tygodniu 2024 roku opublikowano trzynaście postów opatrzonych tagiem #pl-travelfeed, oprócz dwóch, wszystkie zakwalifikowano do głosowania, autorami było sześcioro użytkowników. Najbardziej płodni we wspomnianym tygodniu byli @klub-wloczykijow i @rsphotos, każdy z nich opublikował po dwa posty. Jury konkursowe w składzie: @ataraksja, @klub-wloczykijow, @stafhalr, @paweland, @zjawiamsie, @browery i @wadera wybrało najlepszy post tygodnia #pl-travelfeed.

2024-15.png


Najlepszy posty tygodnia #pl-travelfeed!

Z Sopotni Małej do Przyłękowa - drogą przez Las Kiełbasów - @stafhalr — 12 punktów - nagroda 40% zarobku postu

2024-15-07.jpg

"W dniu 21 lipca 2021 roku, korzystając z wolnej chwili, udałem się w trasę stanowiącą wspomnienie z dzieciństwa. Wyruszyłem z rodzinnej Sopotni Małej (żyli tam moi pradziadkowie) - z okolicy Domu Strażaka w górę w kierunku północnym, aby przez Las Kiełbasów dotrzeć do kościółka w Przyłękowie."


Last Week's Honoured Posts!

An evening walk on the Łasztownia island in Szczecin - @rsphotos — 11 punktów - nagroda 20% zarobku postu

2024-15-09.jpg

""Łasztownia to jedna z rzecznych wysp w centrum Szczecina, która w ostatnich latach dość mocno się rozwija. Część starych budynków zostało odremontowanych, powstał m.in duży biurowiec, Teatr Polski, Morskie Centrum Nauki czy Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Jest to popularne miejsce na spacer oraz spotkania towarzyskie. Dla mnie jest to ulubione miejsce do fotografii nocnej w tym mieście.""


Chwile szczęścia w Wat Pho - @zjawiamsie — 10 punktów - nagroda 20% zarobku postu

2024-15-11.jpg

"Był marzec. Pierwszy raz w życiu znalazłam się w Tajlandii. Wiedziałam, że na pewno dwa tygodnie spędzę w Bangkoku realizując projekt z pracy. Do dyspozycji miałam jeszcze jeden tydzień... ale o tym później... Kiedy jesteś pierwszy raz w danym miejscu chcesz zobaczyć to, co "wypada zobaczyć"."

WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.com oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED


Przypominam o możliwości śledzenia publikowanych postów na mapie Google, która sukcesywnie zapełnia się każdego tygodnia nowymi pinezkami z Waszymi postami publikowanym na #pl-travelfeed, aktualnie tylko dwa kontynenty (nie licząc Antarktydy) zostały jeszcze nie odkryte. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed. Prace nad tym projektem wciąż trwają.


Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na HIVE.VOTE dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive.

Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.