TravelFeedTravelFeed Logo
Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 69 - GŁOSOWANIE

Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 69 - GŁOSOWANIE

April 2020 · 5 min read

Gratulacje dla @katiefreespirit, której post zwyciężył Waszymi głosami w zeszłym tygodniu, dla fanów jej Japońskich przygód mam dobrą wiadomość w tym tygodniu jej posty zdominowały głosowanie, ale inni autorzy opublikowali równie dobre posty, które czekają na Waszą ocenę. Bardzo cieszę się, że pojawiają się nowi autorzy, a także wracają starzy "wyjadacze" z bardzo ciekawymi propozycjami, zasadniczo posty spełniały wygórowane zasady tagu i zostały zgłoszone do kuracji przez @travelfeed. #pl-travelfeed funkcjonuje na razie jednocześnie na STEEM i HIVE, wiec możecie swoje posty dodawać gdzie chcecie.

Polecam publikowanie postów przez PL-TravelFeed Community publikując tam nie musicie dodawać tagu #pl-travelfeed, ale pamiętajcie o tagu #polish, gdyż warto, żeby treści docierały do całej polskiej społeczności.

TF69.jpg

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

 1. Obserwuj @pl-travelfeed.
 2. Dołącz do naszej społeczności PL-TravelFeed
 3. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
 4. Używaj tagu #pl-travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.
 5. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instragram. Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.
 6. Głosuj, proszę, na witnessa @travelfeed !!!

W tym tygodniu głosujemy na poniższe posty

@katiefreespirit - Ramen - kultowa japońska zupa. Moje wrażenia z wyjścia do japońskiej knajpki oklejonej zdjęciami klientów
@verticallife - Wąwóz Zbrza i Dolina Aleksandrowicka
@katiefreespirit - Soba - japońska zupa z makaronem gryczanym i tempura. Wizyta w restauracji w Tokio z automatem do zamawiania dań
@katiefreespirit - Takoyaki, japoński przysmak - smażone kulki w cieście z ośmiornicą 🐙
@katiefreespirit - Oceanarium w Osace. Zobaczcie rekina wielorybiego, rybę Fugu, gigantycznego kraba i inne oceaniczne zwierzaki
@splife - Pomysł na weekend #17 Niesamowity Poznań
@rafalforeigner - Mural przedstawiający historyczne połączenie Leith z morzem / A mural, depicting Leith's historic connection with the sea
@ptaku - Quarry on the top of Skalite mountain
@browery - (Turystyczne) Fatass Journal... #585

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

 1. Głosowanie odbywa się według zasady zasady 3-2-1, czyli najlepszy post 3 pkt, drugi post - 2 pkt, trzeci post - 1 pkt;
 2. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu.
 3. Autor zgłoszonego tekstu za udział w głosowaniu otrzyma dodatkowe 3 pkt;
 4. Głosować można do soboty 14 kwietnia 2020 roku do godziny 18;
 5. Wygrywa post, który otrzyma największą liczbą punktów;
 6. W sobotę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Podróżniczy post tygodnia" oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

 1. Najlepszym post otrzyma 50% wynagrodzenia, które zarobi post ogłaszający wyniki głosowania (w sobotę).
 2. Dwa posty, które zostaną wyróżnione otrzymają po 15% wynagrodzenia, jakie zarobi post ogłaszający wyniki głosowania (w sobotę).
 3. Również osoby, które poświęcą swój czas na głosowanie na najlepszy post tygodnia otrzymają swój kawałek "tortu", między pięcioro pierwszy głosujących podzielone zostanie pozostałe 20% wynagrodzenia sobotniego postu.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów. Wszystkie posty spełniające zasady tagu są zgłaszane do upvotu od @travelfeed.

Przypominam, że posty w tagu #pl-travelfeed powinny spełniać pewne zasady, podstawowa zasada to treść posta minimum 250 słów. Posty, które nie spełniają tej zasady są wspierane i promowane przez @pl-travelfeed, ale nie mogę ich zgłaszać do kuracji @travelfeed, więc ich autorzy nie korzystają w pełni z dobrodziejstwa tagu #pl-travelfeed, dotyczy to również filmów jeżeli ich opis jest zbyt skromny.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.

Don't Forget: Get Travel Health Insurance!

To make your trip a worry-free experience, TravelFeed recommends SafetyWing Nomad Insurance. It provides comprehensive health coverage while you travel, so you can focus on exploring, not the unexpected. Get a quote here

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!

Travel Resources

Recommended by TravelFeed

Flights: We recommend checking Kiwi.com to find the best and cheapest flights .

Accomodation: Find great stays on Booking.com, Agoda and Hostelworld.

Travel Insurance: Medical emergencies abroad can be pricey, but travel health insurance is not. We always use SafetyWing for affordable and reliable coverage.

Transportation: Use 12go and Omio to find detailed bus and train schedules, making travel planning easier.

Car Rental: For hassle-free car hiring, DiscoverCars is our trusted choice with a wide selection of vehicles.

Internet: Got an eSIM compatible phone? Airalo is perfect for reliable internet access during your trip. Just install it before you go, and you're set!

Day Trips & Tours: We recommend GetYourGuide for a variety of well-organized and enjoyable activities.

Tickets: Save on entrance fees with Klook and Tiquets.

Travel Planner: Need a hand planning? Our free travel planner chatbot is your personal guide. Chat now.

Disclosure: Posts on TravelFeed may contain affiliate links. See affiliate disclosure.


Share this post

Comments

Read Next