TravelFeedTravelFeed Logo
Už jste vyzkoušeli TravelFeed.io? (promotion of TravelFeed.io in Czech language)

Už jste vyzkoušeli TravelFeed.io? (promotion of TravelFeed.io in Czech language)

January 2020 · 3 min read

Hezký den vespolek!

Po delší době jsem si připravil něco jen a pouze pro #cesky rybníček :)

Mám pocit, že o aplikaci TravelFeed.io jsem se tu už kdysi letmo zmiňoval, ale tenkrát ještě ani nejspíš nebyla v plném provozu. Teď už ale nějakou dobu běží na plné obrátky a já sám jsem si její použití několikrát vyzkoušel, tak jsem si řekl, že ji udělám malou propagaci i mezi vámi.


Bez názvu.png


Jak už název napovídá, aplikace TravelFeed.io je určena lidem, kteří píší o cestování. Dříve byl TravelFeed jen tag (někteří z vás ho znají a používají) spravovaný týmem Steemařů - cestovatelů v čele s Julianem Petersem na Steemu známým jako @jpphotography. Julian však není jen zkušený cestovatel a skvělý fotograf, ale také velmi nadaný a schopný programátor a vývojář, který si umanul, že z TravelFeed vybuduje velký projekt založený na samostatné platformě. No a podle mě se mu to podařilo :) Aby taky ne, když této vizi obětoval nespočet hodin tvrdé práce a dokonce kvůli tomu i přerušil své studium na prestižní německé univerzitě...


Bez názvu2.png


Ale zpět k samotné aplikaci. Já ji tedy zatím použil jen párkrát, takže žádné obšírné hodnocení ještě nabídnout nemohu, ale můžu říct, že celkový dojem na mě tato platforma udělala opravdu velmi dobrý.


Bez názvu3.png


TravelFeed.io nabízí obrovské množství nejrůznějších funkcí a vychytávek, z nichž většina jde (a nejspíš i nadále půjde :D) mimo mě, ale věřím, že ti, co mají takové věci rádi, si v této aplikaci přijdou na své. Já osobně oceňuji hlavně její přehlednost a intuitivnost, což činí její používaní pohodlné i pro technicky méně zdatné jedince :)


Bez názvu4.png


Při používání aplikace TravelFeed.io je důležité mít na paměti hlavně tyto věci: psát v angličtině (v blízké době by však měla být k dispozici i španělská a polská verze), dodržet minimální počet 250 slov na článek a být originální (plagiátorství na TravelFeed pochopitelně tolerováno není).


Bez názvupetka.png


Při publikovaní článku přes tuto aplikaci máte navíc šanci na mnohem větší upvoty od kurátorského týmu @travelfeed, než když svůj post vložíte přes jinou platformu a pouze přidáte tag #travelfeed.

Ready to Blog & Earn?

With TravelFeed, easily start your own travel blog and earn as you go. It's the smart platform for travelers who want to profit from their passion. Create a free account


Bez názvusestka.png


Další výhodou je, že TravelFeed.io je plně synchronizovaný s projektem @steemitworldmap, takže už není potřeba post "zapichovat" v dalším okně do mapy a kopírovat do něj vygenerovaný kód.


Bez názvu7.png


Všiml jsem si, že stále více lidí z českého rybníčku začíná psát i anglicky nebo dvojjazyčně (byť třeba s pomocí translátoru) a cestování patří i v #cesky mezi oblíbená témata, tak snad jsem tímto článkem někoho motivoval k tomu, aby si aplikaci TravelFeed.io sám vyzkoušel :)

Já osobně znám Juliana už dlouho a vím, že když se do něčeho pustí s takovou vervou, tak bude výsledek opravdu stát za to. Myslím si proto, že TravelFeed.io bude jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších aplikací, které kdo na našem blockchainu kdy vybudoval a že její využití naši steemařskou komunitu dalece přesáhne.

Don't Forget: Get Travel Health Insurance!

To make your trip a worry-free experience, TravelFeed recommends SafetyWing Nomad Insurance. It provides comprehensive health coverage while you travel, so you can focus on exploring, not the unexpected. Get a quote here

Děkuji za pozornost a přeji hezký den :)


Všechny fotky použité v tomto článku jsou screenshoty z TravelFeed.io.This post was created by me for the Steem blockchain exclusively.
uvodka.jpg


Thank you for visiting my blog. If you like posts about #nature, #animals, #ecology, #crypto, #traveling, #photography and discovering secrets and beauties of the #world, feel free to follow me as these are the topics I mostly write about. Have a wonderful day and keep on Steeming! :)

Travel Resources

Recommended by TravelFeed

Flights: We recommend checking Kiwi.com to find the best and cheapest flights .

Accomodation: Find great stays on Booking.com, Agoda and Hostelworld.

Travel Insurance: Medical emergencies abroad can be pricey, but travel health insurance is not. We always use SafetyWing for affordable and reliable coverage.

Transportation: Use 12go and Omio to find detailed bus and train schedules, making travel planning easier.

Car Rental: For hassle-free car hiring, DiscoverCars is our trusted choice with a wide selection of vehicles.

Internet: Got an eSIM compatible phone? Airalo is perfect for reliable internet access during your trip. Just install it before you go, and you're set!

Day Trips & Tours: We recommend GetYourGuide for a variety of well-organized and enjoyable activities.

Tickets: Save on entrance fees with Klook and Tiquets.

Travel Planner: Need a hand planning? Our free travel planner chatbot is your personal guide. Chat now.

Disclosure: Posts on TravelFeed may contain affiliate links. See affiliate disclosure.


Share this post

CESKY

Comments

Read Next