Witam was bardzo serdecznie. Dziś cofnę się jeszcze bardziej niż ostatnio. Będzie to wycieczka mocno sentymentalna. Pamietam ze nie raz i nie dwa gdzieś wyruszyłem z aparatem bądź starym telefonem by coś uwiecznić. Zazwyczaj była to przyroda jednak niekiedy bywaly tez zaskakujące momenty.
Pamietam jak 15 lat temu odbywał się zjazd zabytkowych samochodów. Początkowo miał się odbyć gdzieś indziej a odbył się wręcz niedaleko mojego bloku. Wziąłem aparat i wyszedłem. Ludzi było bardzo dużo, jednak 15 lat temu to była atrakcja jak na Myszkowskie standardy. Piękne auta z różnych zakątków 1533B8CE-27DA-4BDC-9680-790B7A80A49E.jpegpolski prezentowały się wyśmienicie można było podziwiać jak przejeżdżali i porobić zdjęcia tak by mieć na pamiątkę. Dziś odszukałem na starej karcie pamięci wiec dziele się wami tym bardziej wspominkowym artykułem. 1D2171FD-A751-445F-AD0E-84AB3875A1DD.jpegPowiem wam szczerze ze każde auto mi się podobało nawet to co było na wzór policji czy stylizowane na dawne lata, takie auta maja swoją dusze hehe. A780F9E2-B9CC-4325-B25C-414EB0FC4852.jpegPamietam, że jeszcze raz później odbyło się tego typu widowisko i nagle zakończyło się, a szkoda by jest na co popatrzeć piękne starodawne auta zawsze przyciągają wzrok. Całe przedstawienie odbywało się między 17 a 19 wiec było trochę czasu by moc poobserwować samochody. Każde auto podjeżdżalo do specjalnej bramki i Właściciel brał numerek a następnie jechał dalej trwało to około 5 minut. 4EBCBE7F-C4BD-4B56-BD11-21FF084B4C1E.jpegDzięki temu można było sobie dokładnie zobaczyć każda furę jaka podjeżdżała. 594561B3-F207-42A9-8F05-4DF165942CEF.jpegByć może w waszych miastach takie złoty odbywają się do tej pory :) tutaj to było coś niespotykane tym bardziej ze wręcz miałem to pod nosem hehe. Zdjęcia maja swój urok bo 15 lat na karku wiec wyglądają tak a nie inaczej hehe. Oczywiście dziękuję za przeczytanie.
Comments